Prin continuarea navigării sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Cookie. Refuzul poate afecta funcționalitatea.

  • Pachet
  Set botez Curcubeu
  Set botez Curcubeu

  Set botez Curcubeu

  Review  (0)
  12,60 lei

  In loc de 12,60 lei

  Textul se trimite ca raspuns la mailul de confirmare comanda

  Setul complet de papetarie botez Curcubeu include o invitatie de botez, un place card si un meniu. Bonus din partea noastra veti primi un numar de masa la fiecare 5 seturi comandate. a. Setul complet de papetarie Curcubeu este creat pentru a emana mandrie pentru micutul dumneavoastra in timp ce va bucurati de o petrecere de neuitat.

  Acest pachet contine

  Quantity :
  1000 items
  • Platiti in siguranta Online prin card sau Ramburs cand primiti coletul.Platiti in siguranta Online prin card sau Ramburs cand primiti coletul.
  • Livrare in toata Romania si UELivrare in toata Romania si UE
  • Va punem la dispozitie mostra gratuita.Va punem la dispozitie mostra gratuita.

  Tema Curcubeu este o combinatie frumoasa de culoare, design si sentiment. Setul complet de papetarie Curcubeu este conceput pentru a emana mandrie pentru micutul dumneavoastra in timp ce va bucurati de o petrecere de neuitat. Cand vine vorba de sarbatorirea zilei speciale a micuțului tau, vrei sa faci din aceasta un eveniment memorabil. Pentru a face exact acest lucru, echipa noastră de design a creat setul complet de botez tematic Rainbow perfect!

  Puteti comanda si fiecare accesoriu de papetarie botez in parte. In plus echipa noastra poate realiza orice produs prezent pe site in tematica de botez Rainbow: etichete pentru marturii, cutiute, semne de carte, lista de invitati, sageata catre eveniment,etc.

  Altfeldeinvitatii
  SCIB22

  Referinte specifice

  No customer reviews for the moment.

  Write your review
  Set botez Curcubeu

  S-ar putea sa-ti placa

  Set botez Curcubeu

  Set botez Curcubeu

  12,60 lei

  In loc de 12,60 lei