• Nou
  • Pachet
Set complet de papetarie botez Curcubeu Rainbow
  • Set complet de papetarie botez Curcubeu Rainbow

Set botez Curcubeu

52,70 lei

cu TVA

Setul complet de papetarie de botez Curcubeu include 5 invitatii de botez, 5 place carduri, 2 meniuri si un numar de masa. Setul complet de papetarie Curcubeu este creat pentru a emana mandrie pentru micutul dumneavoastra in timp ce va bucurati de o petrecere de neuitat.

Citeste mai mult
Acest pachet contine
Cantitate

Textul se trimite ca raspuns la mailul de confirmare comanda

Tema Curcubeu este o combinatie frumoasa de culoare, design si sentiment. Setul complet de papetarie Curcubeu este conceput pentru a emana mandrie pentru micutul dumneavoastra in timp ce va bucurati de o petrecere de neuitat. Cand vine vorba de sarbatorirea zilei speciale a micuțului tau, vrei sa faci din aceasta un eveniment memorabil. Pentru a face exact acest lucru, echipa noastră de design a creat setul complet de botez tematic Rainbow perfect!

Setul complet de papetarie de botez Curcubeu include 5 invitatii de botez, 5 place carduri, 2 meniuri si un numar de masa, insa dumneavoastra puteti comanda si fiecare accesoriu de papetarie botez in parte. In plus echipa noastra poate realiza orice produs prezent pe site in tematica de botez Rainbow: etichete pentru marturii, cutiute, semne de carte, lista de invitati, sageata catre eveniment,etc.

Altfeldeinvitatii
Referinta SCIB22
Referinte specifice

S-ar putea sa-ti placa